LG K8 mesaj engelleme

LG telefonlarda istenmeyen mesajlar Spam yöneticisi yardımıyla engellenebeilmektedir.

LG K8 mesaj engelleme

Mesajların listelendiği Mesaj bölümüne giriniz. Aşağıdaki resimdeki okun gösterdiği üç nokta sembolüne dokununuz.  Dokununca seçenekler gelir, Spam yöneticisi ne dokununuz.

LG G4 mesaj engelleme

Spam yöneticisi sayfasında Spam ayarları na dokununuz. Burada bir de İstenmeyen mesaj kutusu seçeneği bulunmaktadır, orası spam mesajların tutulduğu yerdir.

LG G4 mesaj engelleme

Spam ayarları sayfasında size birkaç tane seçenek sunulacaktır. Öncelikle İstenmeyen mesajı engelle yi aktifleştiriniz.

Onun altında Bilinmeyen göndereni engelle seçeneği vardır onu da aktifleştiriniz. Bu gizli numaralardan gelen mesajları engellemenizi sağlar.

Spam ayarları sayfasında üçüncü seçenek olarak istenmeyen kelimeler seçeneği vardır. Ona basıp spam mesajları atan firmaların isimlerini ve reklam mesajlarında geçen bazı kelimeleri yazınız. Örneğin maxi gezi, luxoro veya bahis şeklinde kelimeler yazabilirsiniz.

Eğer gıcık olduğunuz birinin mesaj atmasını engellemek istiyorsanız  istenmeyen numaralar a dokununuz.

LG G4 mesaj engelleme

İstenmeyen numaralar a dokununca aşağıdaki resimde gösterilen sayfa gelecektir. + işaretine dokununuz. Açılan sayfada numarayı giriniz.

LG mesaj engelleme

Bir numaranın mesaj atmasını engellediğinizde o numaradan gelen mesajlar Mesaj klasörü yerine Spam yöneticisi sayfasında bulunan İstenmeyen mesaj kutusu klasöründe listelenecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>