HTC mesaj engelleme

HTC mesaj engelleme işlemleri aşağıda resimli şekilde anlatılmaktadır. Birinin mesaj atması engellendiğinde o kişi size mesaj atamamakta ve arayamamaktadır.

HTC mesaj engelleme

İlk olarak Tüm iletiler sayfasına giriyoruz. Bu sayfada mesajlar listelenmektedir. Sağ üst köşede bulunan üç nokta simgesine dokunuyoruz.

HTC mesaj engelleme
Gelen seçenekler arasından Kişileri engelle ye basıyoruz.

HTC mesaj engelleme
Engelleyeceğimiz kişileri seçip Engelle ye basıyoruz.

HTC mesaj engelleme
HTC mesaj engelleme işlemleri sadece bu kadar. Yukarıda anlatılan işlemler birden fazla kişiyi engellemek içindir. Sadece bir kişiyi engellemek istiyorsak kişinin üzerine basılı tutuyoruz, çıkan seçeneklerden Kişiyi engelle‘ye basıyoruz.

HTC mesaj engelleme yapınca ne olur ?

Engellenen kişinin mesajları İletiler sayfasında artık görünmeyecektir. Ayrıca engellenen kişi bizi aradığında meşgul sesi duyup arama direk sonlanacaktır.

Engellenen kişilerden gelen mesajlar görülebilir mi ?

Engellenen kişilerden gelen mesajlar İletiler sayfasına düşmeyecektir. Bunları görmek için Engelleme Kutusu’na gitmek gerekir.

Makalenin hazırlanmasında Youtube’da TEKNO BİLGİ kanalından yararlandım. Kendisine teşekkür ederim. Aşağıdaki anlatım videosu size başka bilgiler de verecektir.

HTC arama engelleme linkinden engellediğiniz numaranın engelini nasıl kaldıracağınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>