HTC desire 825 numara engelleme

HTC desire 825 telefonlarda kişiler tekli veya çoklu olarak engellenebilmektedir.

Tekli engelleme

Sizi rahatsız eden bir numarayı engellemek için telefonunuzda o numarayı bulunuz ve numaranın üzerinde basılı tutunuz. Minik bir seçenek kutusu açılacaktır. Kişiyi engelle ye dokunduğunuz zaman artık o kişi sizi ararsa meşgule düşer, attığı mesajlarda İletiler ekranında görünmez.

Eğer bir süre sonra o kişinin engelini kaldırmak isterseniz telefonunuzda o kişinin numarasını bulun ve basılı tutun. Size sunulan seçenekler arasında Engeli kaldır olacaktır ona basınız. Böylece engelleme kalkacaktır.

HTC desire 825 numara engelleme

Çoklu engelleme

HTC desire 825 telefonda birden fazla kişiyi aynı anda engellemeniz mümkündür. Bunun için ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta sembolüne dokununuz. Karşınıza bir çok seçeneğin sunulduğu bir menü kutucuğu çıkacaktır.

Bu menüden Kişileri seçeneğine dokunun. Kişileri seçip Engelle dediğinizde o kişilerin araması ve mesaj atması engellenecektir.

Önemli bir hatırlatma

HTC telefonlarda bir kişiyi engellediğinizde onun size attığı mesajlar da engellenir. Bu mesajlara ulaşmak için Engelleme Kutusu na gidiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>