Xiaomi Redmi note 8 engellenen mesajları görme

Xiaomi telefonlarda cihazın Güvenlik uygulaması üzerinden bir çok arama ve mesaj engelleme işlemi yapılabilmektedir. Xiaomi Redmi note 8 engellenen mesajları görme işlemi için de Güvenlik Uygulamasına girmek gerekmektedir.

Xiaomi Redmi Note 8 özel numara engelleme

Güvenlik uygulaması na girince Engelli Listesi ne basınız.

Xiaomi Redmi Note 8 özel numara engelleme

Engelli Listesi kısmında numara engelleme ve mesaj engelleme yaptığınız kişilerle alakalı kayıtlar tutulmaktadır. Xiaomi Redmi note 8 engellenen mesajları görmek için burayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Xiaomi Redmi note 8 engellenen mesajları görme

Xiaomi Redmi telefonlarda engellenen mesajları görme taktiği

Eğer Xiaomi telefonunuzda engellenen mesajların saklandığı bir yer yoksa doğal olarak mesaj engelleme yaptığınız kişilerden gelen mesajları göremezsiniz.

Fakat bu mesajları görmenin yine de bir yolu vardır. Şöyle ki;

Eğer engellemeyi geçici bir süre kaldırırsanız engellenen kişilerin göndermiş olduğu fakat size ulaşmayan mesajlar telefonunuza gelebilir. Bu mesajları okuduktan sonra engellemeyi yine aktif edebilirsiniz.

İkinci bir taktik;

Eğer cihazınız engellenen mesajları görme işlemine imkan tanımıyorsa engellemeyi ücretsiz Calls Blacklists uygulaması üzerinden yapınız. Bu uygulama numara ve mesaj engelleme yapılan kişilerle ilgili detaylı kayıt tutmakta ve engellenen mesajları görme imkanı vermektedir.

Diğer yazılarımızda Calls Blacklists uygulaması ile ilgili bilgi verilmektedir.

Ayrıca Bakınız: Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme Programı İndir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>